Akrep Burcu 2018 Aşk Yorumu


Akrep Burcu 2018 Aşk Yorumu

Ve artık sonunda beklenen oldu, 2018 yılına girdik, bugün de ikinci günündeyiz. Yıllık burç yorumlarını genel olarak daha önce yapmış, Akrep burcu 2018 yorumunu da sizlerle paylaşmıştık. Ama Akrep burcu 2018 aşk yorumunu detaylandırmamıştık. Bu nedenle, öncelikle 2018 yılının, sadece Akrep burcu için değil, hepimiz için mutlu, sağlıklı geçmesini temenni edelim; sonrasında da Akrep burcu 2018 aşk yorumlarını aktarmaya başlayalım.

Akrep Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Akrep burcu, eğer hayatınızda herhangi biri yoksa, bu yıl o kadar güzel romantik bir görünümün burcunuzda hakim olduğunu belirtmeliyiz ki, tatlı bir kovalamaca yaşayacak ve emin olun istediğiniz romantizmi bu yıl yakalayabileceksiniz. Sevgili Akrep burcu, 2018 size umduğunuzdan çok daha güzel gelmiş gibi görünüyor.

Akrep burcu 2018 yorumlarına göre, planlı ve hesaplı olacağınız bu yıl, aradığınız aşkın özelliklerini bilecek, sonrasında da sadece ona yöneleceksiniz. Yani aklınızı herhangi biri yanlış yönde karıştıramayacak.

Gezegenlerin konumuna bakılıp da yıllık burç yorumlarına devam edildiğinde, akıllı ve eğlenceli insanlarla yıl boyu bir arada olacağınızı ve yıl boyu bir yol göstericinizin bulunacağını da belirtmeliyiz.

Haziran – Ağustos sonu 2018 arasındaki dönemde tutkularınızın azaldığını hissedebilirsiniz; ancak aslında daha akıllı ve mantıklı olacaksınız ve bu da sizin aşk hayatınızı oldukça olumlu şekilde etkileyecektir.

Ekim ve Kasım 2018’in ortalarına kadar, kendinizi sosyal ortamdan biraz çekebilirsiniz. Ancak bu zamanın sonrasında, eğer hala bulamadıysanız, kendiniz için çok uygun bir insanla birlikte olma durumunuz söz konusu.

Peki Akrep burcu 2018 aşk yorumunda, hayatınızda birisi varsa durumunuz nedir? Öncelikle şunu belirtelim: hayata dair, çözümlenmesi çok kolay şeyleri endişe ediyorsunuz; ama gerçek başarıların peşinden koşuyorsunuz. Sevgiliniz ya da eşinizle hem ilişkinizi ilerletecek, hem de çok başarılı bir yıl geçireceksiniz. Bu olumlu gelişmeler size kendinizi oldukça iyi hissettirecek.

Sıkıcı bir aşk yılı olmayacak sevgili Akrep burcu; öyle ki, bu yıl birbiriniz için sık sık sürprizler hazırlayabileceğinizi de tahmin etmekteyiz.

Haziran sonu ve Ağustos sonu arasında ya siz; ya da birlikte olduğunuz insanın işleri tüm zamanınızı alabilir. Bu noktada, ilgisizlikten yakınmak yerine birbirinize destek olmalı ve empati kurabilmelisiniz. Böylece bu yılı çok iyi bir şekilde atlatabilirsiniz.

Ekim – Kasım 2018 başlarında ise duygularınızın şiddetinin artması, ama sizin bunları bastırabilmeniz söz konusu olacak. Kasım ayının ortasından sonra ise partnerinizle daha yakından ilgilenmenizi önerebiliriz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.