Yay Burcu 2018 Aşk Yorumu


Yay Burcu 2018 Aşk Yorumu

2018 yılı için hazırlamakta olduğumuz yıllık burç yorumlarına, Yay burcu 2018 aşk yorumu ile devam edeceğiz. Daha önce Yay burcu 2018 yorumunu detaylı olarak yapmıştık. Şimdi ise sıra, Yay burcu 2018 aşk yorumlarını detaylandırmaya geldi. İster bekar, isterseniz de evli ya da sevgilisi olan bir Yay burcu olun. Dileriz güzel yorumlar eşliğinde güzel bir yıl yaşarsınız.

Yay Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Yay burcu 2018 aşk yorumlarınıza göre, yalnız iseniz oldukça romantik bir yıl sizi bekliyor. İstediğiniz herhangi birinin size birliktelik teklif etmesi halinde ona evet diyebilirsiniz; ama hayır diyecekseniz de bu onu kırmadan olmalıdır.

Gezegenlerin kombinasyonu size 1 Ocak itibari ile bir çekicilik ve popülerite kazandırdı. Bu şu anlama geliyor: Girdiğiniz her ortamın en popüler kişisi, yıldızı siz olacaksınız sevgili Yay burcu.

Mart – Temmuz 2018başlarında yaşanabilecek her türlü toplumsal probleme karşı siz bir baskı unsuru olacak ve sorunları kontrol altına alacaksınız.

Haziran ayının sonlarından sonra ise tutkularınızı kontrol altında tutamayacağınızı belirtmemiz gerekiyor. Bu noktada hata yapmamaya da dikkat etmelisiniz.

Kasım 2018’in ikinci yarısının sonrasında hayatınızın en güzel aşkını bulabilir ve bu insanla evliliğe yönelik adım atabilirsiniz. Eğer 2018 başlarında, geleceğe yönelik bir ilişkiye başlamış iseniz, muhtemelen bu kişi o kişidir. Ona zaman ayırın ve elini bırakmayın.

Peki eğer hayatınızda biri zaten varsa? Yay burcu 2018 yorumlarına göre, eğer bu kişi ile birlikte çalışıyorsanız kariyerinizde yükselişinize destek olacaksınız; aile ilişkilerini güçlendirmek istiyorsanız bunu da başaracaksınız. Siz oldukça güçlü bir çift olacaksınız.

Yıllık burç yorumlarınıza göre, zaman zaman eşinizin aklında, aklınızda neler olup bittiğine dair bir takım sorular olacaktır. Siz kendi kalbinizden ve ona olan samimiyetinizden eminsiniz. Ancak bunu partnerinize de yansıtın; malum, şüphe insanın içini yer bitirir.

Mart – Nisan 2018 döneminde, güce yönelik bazı savaşımlarınız olacak. Bu anlamda ne kendinizi yıpratın; ne de eşinizi ihmal edin. Ağustos 2018’de çok cazip teklifleriniz olacak; ancak daha önceki kadar, bu tekliflerin sizi cezbetmeyeceğini de belirtelim.

Kasım ayında, gezegenlerin kombinasyonu, kararlarınızda aceleci olmamanız gerektiğini işaret ediyor. Ancak Aralık ayı itibari ile sevginin gücü sizin mutluluğunuz olacaktır.

Ekim – Kasım 2018 başlarında ilişki sorunları ile karşılaşabilirsiniz; olumlu olup, sorunlarınızda çözüm odaklı hareket edin.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.