Oğlak Burcu 2018 Aşk Yorumu


Oğlak Burcu 2018 Aşk Yorumu

2018 yılı için hazırlamış olduğumuz yıllık burç yorumlarında yavaş yavaş sona geliyoruz. Bugün Oğlak burcu 2018 aşk yorumunu sizlerle paylaşacağız. Daha önce Oğlak burcu 2018 yorumunu aktarmıştık. Bugün de detaylı bir şekilde Oğlak burcu 2018 aşk yorumlarına yer vermeye çalışacağız. Hem yalnız; hem de birlikteliği olan Oğlak burcu, aşk dolu bir yılınız olur inşallah.

Oğlak Burcu 2018 Aşk Yorumu

Ocak – Şubat – Mart 2018 döneminde, sosyal ortamda geçmişten gelen bir çok insanla bir araya gelebilirsiniz sevgili Oğlak burcu. Ancak bu kişilerle sıradan bağlantılar kurarak süreci atlatmanızı öneriyoruz.

Yıllık burç yorumlarına göre, romantik anlamda beklentileriniz büyük de olsa, Nisan 2018 dönemine kadar istikrarlı bir süreci devam ettiremeyeceğinizi belirtmeliyiz. Bunun bilincinde olun ki hayal kırıklığına uğramayın.

Ağustos 2018’de bir insanın size ilgisi oldukça yoğun olacaktır. Bunu göz ardı etmeyin. Gezegenlerin kombinasyonu bu birlikteliğin iyi olacağını işaret etmekte; siz onu eleştirmeyeceksiniz ve tutkularınızla hareket edebileceksiniz.

Ekim – Kasım 2018 başında her ne kadar coşkulu da olsanız bir adım geri çekilin. Ciddi kararlar alıp, evliliğe yönelik imzalardan kaçının.

Kasım ayında, kurnaz olmaktansa samimi olmanız, pratik zekanız ile hareket etmeniz, Oğlak burcu 2018 aşk yorumlarında öneriliyor. Çevrenizde yeterince arkadaşınız var ve Aralık ayında bunun tadını çıkartabilirsiniz.

Peki ya bir birlikteliği olan Oğlak burcu 2018 aşk yorumunda neler yer alıyor? Her şeyin öncesinde, sizin dediklerinizin olacağı bir sene başı geçireceksiniz. Bu dönemde stratejiniz mutlu olmak ve daha çok eğlenmek olsun.

Şubat – Mart 2018 döneminde, her düşündüğünüz şey başta size mükemmel gelecek, sabırsızlanarak bunu eşinize anlatacaksınız; ama aslında her şey o kadar da mükemmel olmayabilir. Bu nedenle iki kere düşünüp bir kere konuşun. Düşündüklerinizden emin olarak söyleyin. Çünkü eşiniz sizin düşüncelerinize önem veriyor.

Nisan ayında sıkıntılı bir dönem geçirebilirsiniz ve eşiniz de siz de kendi yolunuzu çizmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda acele karar vermekten kaçınmalısınız.

Ağustos ayında eğlenceyi biraz daha yavaş tempoda yaşamak isteyebilirsiniz. Eğer evli değilseniz Kasım ayında, özellikle de ikinci yarısından sonra evlilik kararı verebilirsiniz. Ve bunun sonrasında Aralık başlarına kadar da çok mutlu zamanlarınız olur.

Ekim ve Kasım başında kesinlikle bir imza atmaktan kaçının.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.