Kova burcu 2018 Aşk Yorumu


Kova burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllık burç yorumlarında en çok Kova burcu ve Balık burcu sabırsızlanıyor olmalı. Daha önce Kova burcu 2018 yorumunu detaylı olarak yaptık; ama Kova burcu 2018 aşk yorumunu yapmamıştık. Şimdi detaylı şekilde, hem yalnız; hem de çift olanlar için Kova burcu 2018 aşk yorumlarını paylaşacağız. Dileriz ki bu yıl çok mutlu olursunuz sevgili Kova burcu.

Kova burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllık burç yorumlarına göre, bu yıl çok sosyal olacak ve aşkta da aktif olacaksınız; ama özellikle Nisan 2018’e kadar olan süreç çok etkili. Pek çok yeni insanla tanışma şansı bulacağınız bu dönemde, bunların en az bir kaçından etkileneceksiniz. Hayalinizdeki, rüyalarınızı süsleyen insanın kim olduğuna odaklanın. İşleri sonra da yaparsınız.

Ocak 2018’de, sizi ciddiye alacak insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Ocak ayının sonunda ise aslında tahmin ettiğinizden daha erişilebilir olduğunuzu görebilirsiniz. Ki zaten erişilmez gibi olmaya da gerek yok sevgili Kova burcu. Kendiniz olun ve sizin için doğru olanı bulun.

Mart 2018’de, sizin için pek de uygun olmayan, aynı fikirleri paylaşmadığınız insanlarla zaman geçirebilirsiniz ve bu durum sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Siz bunun yerine daha çok, birlikte olmaktan keyif aldığınız insanlarla zaman geçirmeye çalışın.

Temmuz ortası ve Ağustos başlarını kapsayan süreçte yaşanacak olan güneş tutulması, sizi duygusallıktan biraz uzaklaştırabilir; ancak daha sonraki süreçte, sizi iyi anlayan birileri ile tanışabileceğinizi, Kova burcu 2018 aşk yorumlarında görüyoruz.

Kova burcu 2018 aşk yorumuna göre Kasım 2018 çok tutkulu geçecek; ancak Aralık ayında gerçekten pratik zekalı, sorumluluk sahibi bir insan ile tanışmanız muhtemel.

Eğer evli iseniz ya da birlikte olduğunuz bir insan varsa, 2018 yılı sizin için çok uyumlu geçecek. Özellikle Ocak ayında bir bütün olacaksınız, birbirinize çok cazip gelecek, birlikte olmaktan keyif alacak ve şefkat duygunuzu birbirinizden hiç esirgemeyeceksiniz.

Kova burcu 2018 aşk yorumunda özellikle 31 Ocak tarihine dikkat çekiyoruz. Bu tarihte savunmasız kalabilirsiniz. Siz ya da birlikte olduğunuz insan için söz konusu olan bu durumda birbirinize destek olmayı ihmal etmeyin.

Şubat ayında her zamankinden daha da duygusal olacak ve hayallerinizden birbirinize söz edeceksiniz. Birbirinizi dikkatli şekilde dinleyin. Ancak kesinlikle zor durumlar içerisine girmeyin.

Nisan – Mayıs 2018 döneminde çok tutkulu olsanız da tutkularınız birbirinden farklı yönlerde ilerlemekte. Ve Nisan ayının ortalarına kadar da bu durum birlikteliğinizi zorlayacaktır. Birbirinize karşı bu dönemde, her zamankinden daha hoşgörülü olmalısınız.

Temmuz ayının sonlarında durum biraz daha farklı olabilir, daha eğlenceli şeyler keşfedebilirsiniz. Bunu, devam etmek istediğiniz partnerinizle birlikte çözmezseniz ilişkiniz zor zamanlardan geçebilir.

Ekim – Kasım – Aralık 2018 dönemlerinde birbirinize karşı her zamankinden daha ciddi olacaksınız. Şunu belirtelim: Tam bu dönemde, özellikle de Kasım ayının ortasının sonrasında evlilik gibi bir kararınız varsa uygulayabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.