Balık Burcu 2018 Aşk Yorumu


Balık Burcu 2018 Aşk Yorumu

2018 için hazırlamış olduğumuz yıllık burç yorumlarının sonuncusu ile Balık burcu 2018 aşk yorumu ile sizlerle birlikteyiz. Daha önce Balık burcu 2018 yorumunu detaylı şekilde aktarmıştık. Ancak Balık burcu 2018 aşk yorumlarına özel olarak değinmemiştik. Şimdi hem yalnız, hem de hayatında biri olan Balık burcu mensupları için 2018 yıllık burç yorumlarında aşkı anlatmaya başlayalım…

Balık Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Balık burcu, 2018’de aşk çanları, özellikle 31 Ocak 2018’de gerçekleşecek olan ay tutulmasının ardından çalmaya başlayacak. Pek çok romantik duyguyu Şubat – Mart 2018 döneminde yaşayacaksınız.

Hayatınıza 31 Ocak 2018 sonrasında girecek olan yeni arkadaşlarınızın arasından, hemen eleme yapmadan önce, onların size olumlu gelen özelliklerini göz önünde bulundurun. Bir terazide sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönlerini değerlendirip, sonrasında onlardan biri ile duygusal bir ilişki başlatıp başlatmayacağınıza karar verin.

Mart ayında, hissettiğinizden daha cazibeli bir insan olacaksınız. Bu noktada özgülere hazırlıklı olun ve söylenenlere inanın. Emin olun, haklılar.

Yaz aylarında, gezegenlerin kombinasyonu aslında size çok da duygusal bir ortam sunmaz. Ama karşınıza bu dönemde, sizinle gerçekten birlikte olmak isteyen bir insan çıkabilir ve siz onunla gerçek anlamda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Ekim ve Kasım ayına gelindiğinde, sosyal ortamlarda her zamankinden daha az bulunabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir insan varsa ve evliliği aklınızdan geçiriyorsanız, bununla ilgili kararı Kasım 2018’in ikinci yarısından sonraya bırakmalısınız.

Peki ya hayatınızda birisi varsa, Balık burcu 2018 aşk yorumları sizin için neler söylüyor mutlu Balık burcu? Her şeyin öncesinde, dış dünyadaki insanların acımasız olduğunu ya da en azından öyle göründüklerini düşünebilirsiniz. Ancak birlikte olduğunuz insanla aranızdaki yumuşak iletişim 2018 boyunca devam edecektir. Aranızda birbirinize karşı koyamadığınız bir çekim var olup, zaman zaman azalsa da her zaman etkili olacaktır.

Ocak – Şubat – Mart aylarının karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak birbirinize karşı karışık gelen bu duygularınızın nedenini anlamanız zor olmayacak, fazla zaman almayacaktır.

Özellikle yaz aylarında, gerek ailesel nedenler, gerekse de iş dolayısı ile birbirinizden biraz uzak kalabilirsiniz. Buna izin vermeyin sevgili Balık burcu. Elinizden geldiğince işten ve aileden fedakarlık yapıp sevgiliniz ya da eşinizle birlikte planlar yapın. İşte performansınızın düşük olmasına neden olabilecek olan bu durum, aranızda kuvvetli bir bağın oluşmasını sağlayabilir.

Ekim ve Kasım ayının ortalarına kadar zaman zaman tartışmaların gün yüzüne çıkabileceğini belirtelim. Bu gibi durumlarda birbirinize karşı samimi ve açık sözlü olmayı tercih etmelisiniz. Ancak bu sayede aranızda problem olmadan, sorunlarınızı atlatabilirsiniz.

Aralık ayında bol bol seyahat edebilirsiniz. Bu aile ile olabileceği gibi iş seyahatleri de olabilir. Siz hiç birini istemezseniz partnerinizle küçük kaçamakları tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.