10 Nisanda Doğanlar


10 Nisanda Doğanlar

10 Nisanda doğanlar hakkında merak ettiğiniz soruların belki de ilki: 10 Nisanda doğanlar hangi burçtur şeklindedir. Nasıl giyinirler, yüz ve vücut yapıları ne şekildedir? 10 Nisanda doğanların özellikleri nelerdir? Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını sizlerle ilerleyen bölümlerde paylaşacağız.

10 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında doğmuş olmaları dolayısı ile 10 Nisanda doğanlar Koç burcudurlar. Söz konusu giyim olduğunda, marka onlar için çok önemlidir. Bunun için para harcamaktan çekinmezler. Kendi tarzlarını kendileri yaratır, modayı yakından takip ederler. Bununla da kalmayıp ciddi giyinmeyi severler ki bu ciddiyet zaman zaman onların hareket alanlarını daraltabilir dahi…

Koç burcu insanının yüzü ve dolayısı ile 10 Nisanda doğanlar genellikle gülmezler. T şeklindeki yüzlerinin renkli bir yapısı vardır. Yüz hatlarının çizgileri genellikle belirgindir. Çeneleri dar ama öne doğru uzamış; burunları ise büyüktür. Yüzlerinde kaşlar ile birlikte çene ve burunları ön plandadır. Başlarında bir iz ya da ben yer almaktadır. Koç burcu kadını kaşlarını aldırabilir; ama erkeklerin genellikle bu şansı olmadığından dolayı çok gür kaşları vardır.

Küçük gözleri bulunan Koç burcunun göz rengi ya ela ya da yeşildir ve bu gözler hep ileri bakar. Yüz bölgeleri çok hassastır. Sürekli korumaları gerekir. Aksi halde yara alabilmeleri durumu söz konusudur. Saçları çok parlak ve gürdür, güneş vurduğunda ise kızıla çalar. Bundan dolayı da çevredekilerin ilgisini toplamak onlar için hiç de zor olmayacaktır.

Uzun boylu ve tez canlıdırlar. Güçlüdürler. Yürürlerken adımları büyüktür. Konuşurlarken başlarını ileri doğru atsalar da vücutları öne doğru hafif eğiktir. Kemik yapıları her ne kadar güçlü de olsa, yürürken öne doğru eğilmeleri dolayısı ile yaşları ilerlediğinde bazı sırt sorunları ile karşılaşabilirler. Omuzları genellikle geniş ve vücut yapıları erkeksidir.

10 Nisanda Doğanların Özellikleri

10 Nisanda doğanlar genel olarak hayat boyu şanslıdırlar. Hem akıllıdırlar; hem de ne istediklerini bilirler. Hayatlarını iyi planlar ve planladıkları gibi yaşarlar. Yaşadıkları aksilikler onları sinirlendirir ve bu agresiflikler onların gerçekten iyi olan şanslarının tersine dönmesine neden olabilir. Bu anlamda dikkatli olmaları önemlidir. Gergin oldukları zamanlarda aileleri ile olan ilişkilerinde de problemler yaşarlar. Bu problemler ailelerinden uzaklaşmalarına dahi neden olabilir. Neşeli oldukları zamanlarda herkesi cezbedebilecek güce sahiptirler. Şanslarına güvenip, onu çok zorlamamaları önemlidir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.