9 Nisanda Doğanlar


9 Nisanda Doğanlar

9 Nisanda doğanlar hakkında araştırmaları genellikle kadınların yaptığı düşünülür. Astrolojinin kadınların ilgi alanı olduğuna inanılır; ama aslında bir erkek, 9 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtına bir kadından daha yabancıdır. Dolayısı ile 9 Nisanda doğanların özelliklerini daha çok araştırır. O halde anlatmaya ve 9 Nisanda doğanları tanıtmaya başlayalım.

9 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

9 Nisanda doğanlar Koç burcudurlar. Koç burcunun özellikle kadınları dik kafalı, bir o kadar da coşkulu ve ihtiyatsızdırlar. Onlara göre her şey çok kolaydır. Ama işin aslı pek de öyle değildir. İdeallerine ulaşmak için çok çabalar, bu durumu sürekli olarak vurgular; bununla birlikte tutkulu olduklarından da dem vururlar.

Kendilerine, korumacı bir eş adayı bulmaya özen gösterirler. Bununla birlikte, birlikte oldukları kişinin, kendilerine kafa tutabilmesini de isterler. Yani Koç burcu kadını, sözünü dinleyebileceği bir sevgili, bir eş ister. Sonra da onu çok kıskanırlar. Duyguları ve sevgileri çok içtendir. İyi günde de kötü günde de birlikte oldukları adamın yanında dururlar. Bundan dolayı da ideal bir eştirler.

Çocukları ile diyalogları çok iyi olan Koç burcu kadını ve 9 Nisanda doğanlar, ev içerisinde büyülü bir dünya yaratırlar. Bununla birlikte, çocukları üzüldüğünde, onları her zaman teselli etmeye çabalamazlar. Bunun sebebi ise onların onurlu yetişmelerini sağlamaya çalışmaktır.

9 Nisanda Doğanların Özellikleri

Hem bedensel, hem de zihinsel olarak çok sağlıklıdırlar. Bir şeyi akıllarına koyduktan sonra, onu yapabilmek için ellerinden gelen her şeyi uygularlar. Azimli olmaları dolayısı ile başarı elde etmekte zorlanmazlar. Ancak bu durum özel hayatlarından çalabilir. Çok hırslıdırlar. Dolayısı ile bunun farkında olmayan insanlarla 9 Nisanda doğanlar arasında sıklıkla problemler yaşanmaktadır.

9 Nisanda doğanların özellikleri arasında, hem akıllı olmak hem de insanlara güven vermek yer almaktadır. Bu durum, insanların onları, sorunlarına çare olarak görmelerinin en önemli iki nedenidir. Sadece buna dayanarak dahi akıl soran insan sayısı oldukça fazladır. Bu durum zaman zaman 9 Nisanda doğanların sıkılması; hatta depresyona girmesine bile neden olabilmektedir. İnsanlar ile mesafelerini korumaları çok önemlidir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.