13 Nisanda Doğanlar


13 Nisanda Doğanlar

13 Nisanda doğanlar ve 13 Nisanda doğanların özelliklerini sizlerle detaylı olarak paylaşacağımız ilerleyen bölümlerde 13 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtını da aktaracağız. Sevgiliniz ya da eşiniz 13 Nisanda doğanlar arasında mı yer alıyor? Çocuğunuzun doğum günü mü? Bir arkadaşınızın davranışlarına anlam veremiyor ve 13 Nisanda doğanların özelliklerini mi merak ediyorsunuz? Biz size bu bilgileri detaylı olarak aktaracağız.

13 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

Koç burcu olan 13 Nisanda doğanlar dışa dönük ve pozitif kişilikleri ile herkesten daha iyi zaman geçirirler. Eğlenceli bir hayatları vardır. Çevrelerindeki insanları da eğlendirirler; çünkü olayların ilginç yanlarını görür, güçlü hayaller kurar ve neşeli tavırlar sergilerler. İnsanlara kendi fikirlerinden söz ederken bir Koç burcu, aslında anlattığından o kadar keyif alır ki, bunu fikirlerini paylaştığı insanlar da aynı dozda hisseder.

Ünlü olmak hem 13 Nisanda doğanlar hem de diğer Koç burcu mensupları için çok önemlidir. Övülmeyi severler. Parayı da severler; ancak para biraz önce sözünü ettiğimiz şeyler kadar değerli değildir onlar için. Onlar için önemli olan kendileridir. Kendileri ile ilgilenirler. Dolayısı ile diğer insanları pek merak etmez, dedikoduya fazla vakit bulamazlar. Diğer insanlar onları hiç ilgilendirmez. Her zaman kendi planları hakkında konuşmayı severler.

Evleri Koç burcu insanları için çok önemlidir. Yatak odasında genellikle kırmızı rengi tercih ederler. Alacakları eşyaların pahalı olması onları mutlu eder. Eşya seçimine kimsenin karışmasına da taraftar değildirler. Aksesuarlarının rengi genellikle kırmızı iken, perde, döşemelik kumaş ve duvar gibi alanlarda ise rahatlatıcı olması dolayısı ile pastel renkleri kullanırlar. Evlerin bitişik olduğu yerlerin özgürlüklerini kısıtladığını düşünürler. Genellikle şehire yakın kırsal alanlara da yakın modern evleri tercih ederler.

13 Nisanda Doğanların Özellikleri

Gezerek öğrenmeyi seven, araştırmacı, olayların görünen yüzü ile değil iç yüzü ile ilgilenen kişilerdir. Hurafeler, boş düşünceler, mantıksız konular… onlar için bir önem arz etmez ve 13 Nisanda doğanlar bu konular hakkında konuşulan ortamlarda dahi bulunmak istemezler; hatta bu konularda konuşan insanlar hakkında iyi şeyler de düşünmezler.

13 Nisanda doğanların özellikleri arasında şanslı olmalarından da söz etmek gerekir ki bu şans sayesinde genellikle sıkıntıya düşmez, kendi istedikleri alanlarda rahatça ilerleyebilirler. İnsanlara karşı eşit mesafededirler. Yakınlarını diğer insanlara karşı kayırmazlar. Dolayısı ile onlardan iyi bir avukat ya da hakim olabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.