14 Nisanda Doğanlar


14 Nisanda Doğanlar

14 Nisanda doğanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve bununla birlikte, 14 Nisanda doğanların özelliklerini detaylı şekilde öğrenmek hakkınız. Çünkü o sizin sevgiliniz, eşiniz, babanız, oğlunuz, en yakın dostunuz, takım arkadaşınız… olabilir. Peki 14 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtı sizin için ne kadar önemli? İlerleyen bölümlerde hem sizlere Koç burcu erkeğini kısaca anlatıp, hem de 14 Nisanda doğanların detaylarını vereceğiz.

14 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

Koç burcuna mensup olanlar arasında yer alan 14 Nisanda doğanlar, özellikle de Koç burcu erkekleri, bulundukları kalabalık ortamlarda, neşeli ve cesur tavırlar sergilerler. Yerlerinde duramaz, ilgi ve yakınlıkları ile de çevrelerindeki insanların başını döndürebilirler. Eğer bu erkekle ikili iletişiminizi o başlattıysa, siz de onun ilgisini çektiniz demektir. Yani, etkilendiğiniz ve etkilemeye çalıştığınız bu adam sizden etkileniyor.

Neşesi ve cesur tavırları ile size kendinizi pozitif hissettirebilen bu adam, bir bakmışsınız ki size soğuk, ilgisiz ve mesafeli davranmaya başlamış olabilir… Bu durum aslında ilgi alanının çok çabuk değişmesine bağlı olarak gelişmektedir. Onun ilgisini şimdi bir başkası çekiyordur. Ve tüm bunlar bir kaç dakika içerisinde cereyan edebilir. Muhtemelen siz onun hızına yetişemediğinizden olmuştur bütün bunlar. Onunla başa çıkmak hiç de kolay olmayacaktır.

14 Nisanda doğanlar ve genel olarak Koç burcu erkeğinin ağır kanlı insanlara tahammülü yoktur. Herkesin kendileri gibi hareketli ve yenilikçi olmasını isterler. Dedikoduyu seven ve sürekli mızmızlanan kadınlardan hoşlanmaz, kendine bakan, zarif kadınlardan hoşlanırlar. Eğer bunları yapamıyorsanız, kafa yapınız ona uygunmuş gibi hareket etmeye çalışabilirsiniz. Bu şekilde biraz olsun onunla zaman geçirmeniz mümkündür.

Çekingen bir erkek değildir. Adımlarını idealleri yönünde atar. Davranışlarının kendi dilediği gibi olmasını ister. Buna şartların izin vermemesi halinde, o şartlara değil, şartlar ona uyum sağlamak durumundadır. Bu durum hem 14 Nisanda doğanları hem de Koç burcu erkeğini olaylarda liderlik koltuğuna oturtturur. Hatta diyebiliriz ki: Liderlik en çok ona yakışır.

14 Nisanda Doğanların Özellikleri

14 Nisanda doğanların çok geniş bir bakış açıları vardır ve olayları matematiksel olarak yorumlayabilirler. Olayların araştırılmasından yanadırlar ve gezmeyi çok severler. Görmedikleri ya da inanmadıkları şeylere inanmaktansa, olayların mantıksal açıklamasını ele almayı tercih ederler. Ailelerine çok düşkündürler; ama yine de beklenmeyen ailesel sorunlarla karşı karşıya kalabilme ihtimalleri oldukça yüksektir.

14 Nisanda doğanların özellikleri arasında, yapmadıkları şeyler tarafından suçlanmanın doğurmuş olduğu haksızlığa dayanamama tahammül edememek yer almaktadır ve bu durum onları ailelerinden uzaklaştıran önemli bir nedendir. Para kazanmayı ve kazandıkları parayı çoğaltmayı iyi bilirler. Ömürlerinin sonuna kadar maddi sıkıntı çekmezler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.