17 Nisanda Doğanlar


17 Nisanda Doğanlar

17 Nisanda doğanlar hakkında detaylı bilgi edinerek, 17 Nisanda doğanların özelliklerini öğrenmeye ve 17 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtını almaya ne dersiniz? Peki ya bu burcun erkeği ile ilgileniyorsanız ya da o adam sizin zaten eşiniz ise onun ilişkideki rolünü merak ediyor musunuz? Tüm bilmek istediklerinizi ilerleyen bölümlerde sizlerle paylaşacağız.

17 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

17 Nisanda doğanlar Koç burcudurlar. Koç burcu erkeğinin çok uçarı ve hareketli olduğunu bildiğimiz için, onun ilişkide de öyle olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak o ilişkilerinde oldukça farklıdır. Birlikte olduğu kadının isteklerini yerine getirip, ilişkisine konsantre olmaya odaklanır. Eğer çok seviyorsa kıskanç ve baskıcı bir hal alan Koç burcu erkeği ve 17 Nisanda doğanlar, partnerlerini her ortamda koruma içgüdüsünü taşırlar.

Tüm bunlara karşın yine de hareketli bir yanı vardır. Durağan ilişkileri sevmez. Eğlenceli bir birliktelik onu mutlu edecektir. Eğer Koç burcu erkeği iseniz ve bu noktada ona uyum sağlamazsanız, onun gerginleştiğine şahit olabilirsiniz. İsteklerini reddederseniz, bu duruma olan tepkisini size hemen verecektir. Reddedilmeyi sevmediğini burada anlamamız hiç de zor değildir.

Uzun süreli, ideal bir ilişkiyi Koç burcu erkeği ile Aslan burcu kadını yaşar. İkisi birlikte olduğunda genellikle sorunlardan uzak ve geleceğe yönelik tüm planlarını uygulayarak yaşarlar. Eğer baskıcı tutumlarını bir kadın üzerinde rahatlıkla uygulamak isterlerse, tercihleri Yay burcu kadınından yana olmalıdır. Çünkü Yay burcu kadını değişken bir yapıya sahiptir ve Koç burcu erkeği ile daha kolay uyum sağlar. Duygusallığın yanında fiziksel birliktelikler anlamında sorun yaşamamak için ise Terazi burcu kadınını tercih etmeleri önerilmektedir.

17 Nisanda Doğanların Özellikleri

Her ne kadar, bu durum sizi şaşırtacak da olsa, 17 Nisanda doğanlar sessiz ve çekingen kişilerdir. İyi niyetli olduklarını da unutmamak gerekir. Hayalperest bir kişilikleri vardır. Ama kurdukları hayalleri gerçekleştirme hırsına sahip değildirler. Arkadaş edinmekte zorlanırlar; çünkü çok kırılgan bir yapıları vardır. Bununla birlikte, gerçekten dost oldukları kişilere bile, hissettiklerini açıklamakta zorlanabilirler.

17 Nisanda doğanlar, hayatın hüzünlü yanlarından oldukça etkilenirler. Bu durum sebebi ile zaman zaman kendilerine acıdıkları anlar bile olmaktadır. Eğer bu tutumlarını abartırlarsa melankolik bir insan halini alırlar. Duygularını çok yoğun yaşayan insanlar olmaları dolayısı ile hissettiklerini kağıda dökerlerse, çok iyi bir yazar olabilirler.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.