18 Nisanda Doğanlar


18 Nisanda Doğanlar

18 Nisanda doğanlar hakkında bilgi sahibi olarak, 18 Nisanda doğanların özelliklerini öğrenmek, buna ek olarak da 18 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusunun yanıtlarını almak ister misiniz? Bu burcun kadınları nasıl insanlardır? Onlarla arkadaşlık kurabilir ya da birliktelik yaşayabilir misiniz? Bu soruların yanıtlarını sizlere ilerleyen bölümlerde detaylı olarak aktaracağız.

18 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

18 Nisanda doğanlar Koç burcudurlar. Bu burcun kadınları ile birlikte olmayı isteyen bir erkek iseniz mutlaka uysal olmalı ve ona karşı ilgili davranmalısınız. Bu sayede hem 18 Nisanda doğanlar; hem de Koç burcu kadınının kalbine taht kurabilir ve isteklerinizi yerine getirmesini sağlayabilirsiniz. Zaten onun da amacı isteklerini yaptırabilmek ve birlikte olduğu erkeğin yanında kendini rahat hissetmektir. Bu ilişki çok daha uzun soluklu olacaktır.

Sürekli sorun çıkartan, inatçı, isteklerinin yerine getirilmesi konusunda direten bir adam ile birlikte kalmayı sürdürmeyecek olan Koç burcu kadını, ayrılık yolunu tercih edecektir. Ona lüks ve pahalı hediyeler almalısınız. Kendini her zaman düşünen bu kadın, hobilerine de mutlaka zaman ayıracak ve sizin de buna saygı duymanızı isteyecektir. Herkesten farklı olmayı ve farklı görünmeyi isteyen Koç burcu kadını ile birlikteyseniz, özel günlerinizi de mutlaka hatırlamalısınız. Bu günlerde ona, mutlu olacağı sürprizler de yapmayı unutmamalısınız tabi…

İlişkisinin herkes tarafından övgü ile konuşulmasını isteyen Koç burcu kadınının yemek yediği yerler de lüks ve nezih olmalıdır. Sevgilisini kimseyle paylaşmak istemez; bu noktada aşırı kıskanç, ilişkisine karşı da oldukça hassastır. Her ne kadar çok romantik olsa da, sevgilisine karşı güzel sözler sarf etmekten de kendini alıkoymaktadır. Sürekli ilgi beklediği partneri ile kendisi çok fazla ilgilenmez. İlişkinin hakimiyetinin hep kendisinde olmasını isteyen bu cesur kadın, zayıf yönlerini göstermeyi sevmediği gibi, partnerini yönlendirmekten de keyif alır.

18 Nisanda Doğanların Özellikleri

Aydın insanlar olan 18 Nisanda doğanlar, ileri görüşlü ve ticarette kafası çalışan insanlardır. Aile içerisinde en özgür fert olmasına şaşırmamak gerekir. Geleneklerine de çok bağlı olmamaları dolayısı ile akrabaları ile bir takım problemler yaşayabilirler. Yurtdışına çok fazla ilgileri vardır ve buna paralel olarak da seyahat etmekten çok hoşlanırlar.

Arkadaşlık ilişkilerine çok önem verir, onları asla ihmal etmezler. Bunun sebebi ise bir gün mutlaka birbirlerine ihtiyaç duyacaklarını bilmelerinden kaynaklanmaktadır. Hayatlarının bir bölümü, doğdukları yerden uzak geçecektir. Onların geleceğinde mutlaka bir arkadaşlarının katkısı bulunacaktır. 18 Nisanda doğanların özellikleri arasında iyi bir kariyere sahip olmaları da yer almaktadır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.