6 Nisanda Doğanlar


6 Nisanda Doğanlar

6 Nisanda doğanlar, genel olarak dahil oldukları ailenin hayatına neşe katan karakterler olmakla birlikte, ilerleyen bölümlerde 6 Nisanda doğanların özelliklerini detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Ancak öncesinde 6 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusuna yanıt alacağız. Her insanın bir burcu vardır ve toplamda 12 burç bulunmaktadır. Buradan yola çıkarak, dünya genelindeki tüm insanların sadece 12 karakterden oluştuğunu söyleyemeyiz. Dolayısı ile 6 Nisanda doğanları tanıyalım.

6 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

6 Nisanda doğanlar, burçlar kuşağında yer alan ilk burç olma özelliğini gösteren Koç burcu mensubudurlar. Genellikle eğlenceli karakterlerdir ve etraflarındaki insanları da eğlendirmeyi başarırlar. Siz istemeseniz bile, onun sözünü dinlerseniz, muhtemelen çok mutlu olursunuz. Yaşları ne kadar büyümüş de olsa, içlerindeki çocuk hiç büyümeyecektir. Bu çocuk ruhları ile çok fazla bencillik yaparlar. Ancak kimse onları bu bencilliklerinden dolayı suçlamaz. Kimse bir çocuğu bencil olması dolayısı ile suçlayamaz.

6 Nisanda doğanlar gibi tüm Koç burcu mensupları korkusuz ve olabildiğince şeffaftırlar. Onların bir şey gizleme saklama lüksleri çok fazla yoktur. Yapamazlar. Her ne kadar ikna kabiliyetleri gelişmiş olsa da, siz onlara yapmak istemedikleri hiç bir şeyi zorla yaptıramazsınız. Hele emrivaki tavırlarınız olursa kesinlikle isteklerinizi yerine getirmezler. Kırılgan insanlar olmalarının yanında, kırıldıkları anda zorbalaşırlar da ve bununla birlikte zaten onlar kırılmasalar bile çok kibar insanlar değildirler.

İnsanları eleştirmek konusunda üstlerine yoktur. Çok gururludurlar. Kısa süre içerisinde küserler. Bir şeyler anlattıkları sırada insanların kendilerini dinlemesini isterler. Ona, kendisinden beklentilerinizi anlatın. Bu sayede isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yaparlar. Hayal güçleri çok gelişmiş değildir. Bu konuda da yardımınıza gereksinim duyarlar. Özellikle girdikleri eğlenceli ortamlarda dikkatleri bir anda üzerlerine çekerler ve sonrasında da ortamı aydınlatıverirler.

Baharat kokulu parfümleri kullanmayı severler. Karşı cinslerinin hedefi olan Koç burcu mensupları ve 6 Nisanda doğanlar, hemcinslerinin ise gizliden gizliye kıskanan isim halindedirler. Uyku sorunu yaşamaz, kimseye hesap vererek yaşamaktan da hoşlanmazlar.

6 Nisanda Doğanların Özellikleri

6 Nisanda doğanlar oldukça gizemli karakterlerdir. Ancak aynı zamanda düşüncelere de çok sık dalarlar. Doğaya düşkün olmakla birlikte, insanları da hayvanları olduğu kadar çok severler. Genellikle erken yaşta evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı isterler. Bunu başarabilirlerse çocukları ile arkadaş ilişkisi kurmaya çalışırlar. Bu durum da onlar üzerinde bir disiplin oluşturmalarını zorlaştırabilir.

6 Nisanda doğanların özellikleri arasında okumayı ve yazmayı çok sevmeleri de yer almaktadır. Akıllarına gelen her şeyi kısa kısa yazarlar. Bu durum da onların köşe yazarı ya da öykü yazarı olmasına destek olacak bir davranıştır. Müzik dinlemeyi çok severler. Müzik dinlemek, 6 Nisanda doğanlara iyi gelir. Bazen insanları o kadar çok önemser ve kendilerini onların yerine koyarlar ki, bu durum kendilerini unutmalarına dahi neden olabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.