Aslan Burcu Aşk Hayatı


Aslan Burcu Aşk Hayatı

Burçların özelliklerinde, sıra Aslan burcu aşk hayatı ve Aslan burcu evlilik hayatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya geldi. Aslan burcu bir insanla birlikteyseniz ve zaman zaman davranışlarına anlam veremiyorsanız; ya da hayatınıza bir Aslan burcu insanını dahil edecekseniz ama onun ilişki içerisinde nasıl olduğunu merak ediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bu bilgileri gözden geçirmelisiniz.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Burçların özellikleri arasında Aslan burcunun karşı cins için çok çekici bir yeri olduğunu ve bununla birlikte, toplumu rahatlıkla etkileyebildiğini belirtelim. Kolay aşık olurlar. İlk zamanlar birlikte oldukları kişileri ezmeye çalışsalar da, zaman geçtikçe romantiktirler. İlk zamanlar size kendinizi kötü hissettirecek olan Aslan burcunun, ilerleyen zamanlarda kendini tamamen size teslim ettiğini görebileceksiniz.

Aslan burcu aşk hayatında söz kendinde olsun ister. Bu nedenle de ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Ve birlikte olduğu insana kendini rahatlıkla özel hissettirebilir. Bedensel olarak da duyguları çok yoğundur ve bunu frenlemekte oldukça zorlanır. İlişkisini geliştirebilmek ve desteklemek için birlikte olduğu insanın olumlu yanlarını görmeye çalışır. İşten arta kalan zamanını olabildiğince sizinle geçirmek isteyecektir. Aslan burcuna göre tüm dünya kendi etrafında dönüyordur. Bu nedenle kendinizi, bir oyunun kazananı olmaya çabalarken bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Evlilik Hayatı

Aslan burcu evlilik hayatında çok iyi bir eş ve çok iyi bir annedir. Ancak kontrol etmeyi sever. Bu nedenle bağımsızlığınıza düşkünseniz, bu durum sizin için sıkıntı yaratabilir. Ancak eğer sizi egemenliği altına almazsa, siz onun için faydalı olursunuz; ya da bağımsızlığınıza düşkün değilseniz, sizi egemenliği altına alsa dahi çok renkli ve romantik bir evliliği sürdürürsünüz.

Onu asla ihma etmemelisiniz; aksi halde kendini kötü hisseder. Ve onu tapar gibi sevmenizden çok mutlu olur. O her zaman sizin arkanızda olacak ve başta iş hayatı olmak üzere genellikle size destek olacaktır. Aslan burcu erkeğinin maço yanları olduğunu belirtmeliyiz. Örneğin onun eşi evde oturmayı seven kadınlardan olmalıdır. Ama size o evin kraliçesi muamelesini yapacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.