Başak Burcu Aşk Hayatı


Başak Burcu Aşk Hayatı

Burçların özelliklerini anlatmaya, 12 burcun aşk ve evlilik hayatından söz ederek devam ediyoruz. Ve sırada Başak burcu var. Başak burcu aşk hayatı ve Başak burcu evlilik hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabileceksiniz. Kim bilir, belki siz de bir Başak burcusunuz ve kendinize uzaktan, bir başkasının gözü ile hiç bakmamıştınız… Ya da bir Başak burcu insanı ile hayatınızı birleştirmek istiyor, ama nasıl biri olduğunu bilmiyorsunuz. İşte biz size bu noktada yardımcı olacağız.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu burçların özellikleri arasında mütevazi ve neşeli karakter olarak bilinir. Kalben kendine güvenen Başak burcu, hayalinde çizdiği karakteri bulana kadar bekler. Bulduğunda ise kendini o kişiye adayacaktır. Bu, bir Başak burcu sevgilisi ya da eşi iseniz sizin için de söz konusu olur. Ve o kadar fedakardır ki, bu tavrı sizi bile şaşırtır. Aşık olduğunda ise zaman zaman fiziksel konuda katı olabilir. Fiziksel birliktelik noktasında Başak burcu aşk hayatında çok da rahat değildir.

Fiziksel birliktelik öncesinde Başak burcunu rahatlatlamı, desteklemelisiniz. Bu noktada bulunduğunuz ortamın da önemli olduğunu unutmayın. Elbette bu hep bu şekilde devam etmeyecek. Alışmasının sonrasında sizi bile şaşırtacak kadar tutkulu birliktelikler yaşatacaktır.

Duygusal olan Başak burcunun, burçların özellikleri arasında zaman zaman iletişim problemleri yaşadığını belirtmemiz gerekmektedir. İsteklerini söylemekte bazen zorlanabilir. Düşündüğü şeyleri uygulamakta bazı zamanlar zorlandığını görebilirsiniz. Ama hemen şu uyarıyı da yapalım: Başak burcu aşk hayatında önceliği size verebilir; ama bu size bir koz gibi görünmesin. Eğer bu durumu kullanmaya çalışırsanız büyük bir yanlışın içine düşersiniz.

O çok renkli bir karakter olup, çok fazla farklı ilgi alanına sahip olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

Başak Burcu Evlilik Hayatı

Maddiyata önem veren Başak burcu evlilik hayatına geçmeden önce, gelecek faturaları ödeyebileceğinden emin olmak ister. Ancak evlenme taraftarıdır, çünkü düzenli bir hayat yaşamayı tercih eder. Parası, evini rahat bir şekilde geçindirmeye yetmelidir.

Hem Başak burcu kadını; hem de Başak burcu erkeği dırdır yapmaya meyilli karakterlerdir. Hataları eleştirmeye çok müsaittir. Bu da birlikte olduğu insanın ilişkiye olan inancının kırılmasına neden olur. Başak burcu erkeğinin, problemleri çözmeye karşı üstün bir çabası bulunmaktadır. Ama eğer sorunları çözemezse ve bu sorunlar evlilik ile alakalı ise kısa bir ara vermeyi de tercih edebilir. İyi bir eş, iyi bir baba olan Başak burcu erkeği aynı zamanda eşine ev işlerinde de yardımcı olmaktadır.

Başak burcu kadını ise aynı anda hem evi ile hem de işi ile rahatlıkla ilgilenebilir. Eşini sürekli her konuda destekler ve organizasyon konusunda başarılı ve yeteneklidir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.